Szukasz oświetlenia do autobusów? Poznaj ofertę OE Industry z Krakowa

Producent oświetlenia samochodowego Kraków - bezkonkurencyjną ofertę sprawdzisz na oeindustry.com.

Nadzwyczaj ważnym elementem bezpiecznej podróży jest oświetlenie samochodowe. Niepoprawne ustawienie świateł lub zlekceważenie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie stać się powodem niebezpiecznej sytuacji na drodze, co częstokroć kończący się kolizją. Korzystanie z najwyższej jakości niezawodnych świateł jest niezbędne szczególnie w przewozie zbiorowym, gdzie firma transportowa każdego dnia ręczy za bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy pasażerów. Jednym z producentów wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Portfolio krakowskiego producenta do autobusów

Zasadniczo w asortymencie OE Industry znajduje się dowolny typ oświetlenia samochodowego. Prócz lamp tylnych, przednich oraz bocznych do autobusów, tramwajów, kamperów czy pojazdów budowlanych, spółka produkuje też LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w niekorzystnych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego najaśnice, naświetlacze oraz maszty oświetleniowe, które wykorzystywane są między innymi przez kierowców pojazdów specjalnych, off-road czy agro. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich lub pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również wykorzystywane przez niektóre służby światła białe oraz niebieskie. Lokalny producent oświetlenia samochodowego nie pominął również lamp wewnętrznych (w tym przydatnych lamp do czytania), które zauważalnie podnoszą komfort życia zawodowych kierowców, którzy spędzają mnóstwo dni w trasie. A to tylko część produktów spółki OE Industry.

Spółka OE Industry wnikliwie analizuje oczekiwania swoich kontrahentów

Kontrahenci OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, że spółka ta nie jest zwyczajnym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To kompetentny zespół fachowców gotowy wcielić w życie wizję klienta, tworząc wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego projektu, poprzez budowę prototypu, aż po jego certyfikację. Co ważne, OE Industry udziela też wsparcia posprzedażowego. Wskutek budowania doświadczonego zespołu specjalistów, silnej presji na wieloaspektowe testowanie nowych produktów, jak również głębokich analiz oczekiwań klientów, OE Industry zdobyło pozycję światowego lidera w obszarze oświetlenia dla automotive i mobility.

Kontakt z firmą:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]

Top