Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Więcej o usługach polskiego psychologa UK na psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Dzisiaj z uwagi na Brexit fala emigracyjna praktycznie zanikła, lecz ciągle nie brak osób skłonnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii tworzy wiele kłopotów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez dodatkowego wsparcia profesjonalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – z jakimi utrapieniami się upora?

Pobyt na Wyspach i mające z tym związek odseparowanie od bliskich, jak również praca na terenie obcego państwa, generują mnóstwo problemów, którym wyjątkowo trudno jest podołać. Rozłąka z rodziną często powoduje bardzo duży stres. Ponadto nieraz pojawiają się też kłopoty z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem pracy. Brak znajomości języka, który nadal jest na porządku dziennym, sprawia, że błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do poważnych zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy tego rodzaju naprawdę ciężko jest poskromić bez pomocy psychologicznej. Z tego powodu nie wolno obawiać się sięgania po wsparcie specjalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy bać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie sesji będą powierzone komuś innemu. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać problemów i niedoskonałości – jego rolą jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pokazuje jak identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Konsultacja przeprowadzana jest w języku polskim, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Kontakt z firmą:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Top