Aparat do fali uderzeniowej – nieinwazyjna terapia

Kliknij tutaj po więcej informacji o fala uderzeniowa aparat cena.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga leczyć schorzenia różnego typu. Kiedy jest stosowana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie stosowana w kosmetologii, rehabilitacji, ortopedii, medycynie sportowej, a także wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się dużą skutecznością w walce z różnymi dolegliwościami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, co przynosi wyjątkowo dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają między innymi w terapii schorzeń powiązanych z narządami ruchu, jak bóle kręgosłupa, tzw. łokieć tenisisty, kolano skoczka czy bóle nadgarstka. Urządzenie do fali uderzeniowej może być używane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez kosmetologów i fizjoterapeutów.

Aparat do fali uderzeniowej – 80% skuteczności

Dostępne na rynku aparaty stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w 2 niezależne aplikatory oraz kanały, co pozwala na prowadzenie leczenia u dwóch osób w tym samym czasie. Nowoczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zredukowanie sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Kontakt z firmą:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]

Top