Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

parking Balice, Kraków Balice parking

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze zmartwienia w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego samochodu, lecz to generuje pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Twoje auto pod opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy pozostawić samochód na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym autem czuwa wyszkolona ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Top