Urlop w górach – jak znaleźć komfortowe apartamenty w Kościelisku?

Aktualna oferta wynajmu apartamentów w Kościelisku znajduje się w tym miejscu.

Kościelisko to urzekająca wieś w górach, którą co roku odwiedzają dziesiątki tysięcy wczasowiczów zainteresowanych uprawianiem sportu oraz innymi rodzajami spędzania wolnego czasu. Na jakie kryteria trzeba zwrócić uwagę zanim postanowimy o wynajmie apartamentów w Kościelisku?

Szlaki turystyczne, kolejki linowe oraz apartamenty w Kościelisku

Zlokalizowane w powiecie tatrzańskim Kościelisko to punkt startowy na eskapady w Tatry – blisko stąd do ośrodków narciarskich oraz pieszych tras turystycznych. Osoby zainteresowane jazdą na nartach mogą udać się między innymi na Polanę Szymoszkową, która dostarcza mnóstwo atrakcji zarówno w sezonie zimowym, jak i letnim. Na miejscu można skorzystać z wyciągów narciarskich, a także kąpieliska geotermalnego. Ze wsi Kościelisko można też w mgnieniu oka dostać się do kolejnego ośrodka narciarskiego znajdującego się na Gubałówce. W sąsiedztwie znajduje się rozbudowana baza noclegów, a wygodnie urządzone domki, pokoje, studia i apartamenty zagwarantują przyzwoity odpoczynek po dniu pełnym rozrywek. Zamierzasz wynająć apartament w Kościelisku? Pamiętaj, żeby zabukować miejsce noclegowe kilka miesięcy naprzód – w okresie turystycznym najwygodniejsze pokoje znikają w mgnieniu oka. W Kościelisku dostępne są domki oraz apartamenty przystosowane do potrzeb różnych grup odbiorców – zarówno pokoje w przystępnej cenie, jak i bogato wyposażone studia z dostępem do sauny czy basenu.

Wynajem apartamentów w Kościelisku – co trzeba wziąć pod uwagę?

Zanim postanowimy o wynajmie apartamentu należy na początku określić termin pobytu. Strony internetowe oferujące oferty o dostępnych domkach, apartamentach czy rezydencjach pozwalają na sortowanie ich m.in. po dacie przyjazdu i wyjazdu. Jeżeli chciałbyś wynająć luksusowo wyposażony nocleg w Kościelisku, dowiedz się jakie ma udogodnienia. W sąsiedztwie Kościeliska znajdziesz apartamenty z sauną, grillem, prywatną łazienką czy placem zabaw dla dzieci. Dla sporej liczby urlopowiczów ważny jest również widok na panoramę gór czy możliwość korzystania z szybkiego WiFi w pokoju. Chcesz zabrać w góry psa? Sprawdź, czy właściciele domu akceptują zwierzęta. Możesz to wykonać na stronie www jednym kliknięciem – wystarczy oznaczyć odpowiednie okienko. Serwisy z ofertami umożliwiają sprawne i błyskawiczne odszukanie najlepszego apartamentu na wynajem.

Kontakt z firmą:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]

Top