Szukasz lokalu na imprezę? Rozważ kilka ważnych czynników

Szukasz korzystnej oferty sal do wynajęcia w Krakowie? Nie wahaj się! Wejdź tu.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zabawy integracyjne bądź pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, celem których zbudowanie trwałych więzi pomiędzy pracownikiem i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, żeby celebrować otrzymane nagrody branżowe, a także przeróżne gale dla klientów biznesowych, kursy i sympozja. Takie wydarzenia muszą być dobrze zaplanowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem w celu marketingowym.

Jak dobrać salę na organizację imprezy firmowej?

Gdy nie mamy w budynku firmowym odpowiednich wnętrz, w których można urządzać event, należy sprawdzić oferty najmu lokali, które pomieszczą wszystkich sproszonych gości wydarzenia. Istotne jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę współgrało swoim stylem do charakteru planowanej uroczystości. Ważne bankiety dla wspólników firmy, w czasie których świętowany jest jej szczególny sukces, nie mogą odbyć się w pierwszej lepszej sali. Warto przy takich okazjach zorganizować imprezę w eleganckim miejscu, które stanowczo uwydatni doniosłość uroczystości. A jeśli na event poproszeni będą goście nie rezydujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, warto postawić na salę, znajdującą się nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której bez trudu można dojechać o każdej porze dnia.

Organizacja imprezy firmowej – zapewnij zaproszonym nieskazitelną obsługę

Organizując wydarzenie firmowe nie można zignorować tak ważnego elementu, jak zapewnienie obecnym gościom ciepłych oraz zimnych przekąsek i napojów. Świetnym rozwiązaniem jest zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz w wyznaczoną lokalizację wyśmienitych dań dla uczestników, ale również doradzi jakie dania uwzględnić w menu i zajmie się ustawieniem stolików. W czasie pokazowych gal wskazane jest także zapewnienie obecnym na sali doskonałej obsługi. Warto więc postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim teamie zawodowych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, ale i perfekcyjnie wyglądające na talerzu dania, jak również kelnerów, którzy profesjonalnie zaserwują kolejne posiłki do stołu.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Top