Przekąski cateringowe – mały, wygodny poczęstunek dla gości

Na https://lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/ sprawdzisz, komu zlecić catering przekąski.

Urządzenie nawet sporego przyjęcia nie jest problematyczne, o ile posiadamy mnóstwo czasu na zakupy koniecznych napojów i produktów, a także późniejsze własnoręczne przygotowanie z nich pysznych przekąsek dla zaproszonych gości zabawy. Co prawda nie każdy ma taką możliwość, lecz nie znaczy to od razu, że powinno się porzucić pomysł celebracji znaczącej rocznicy. W takim przypadku zalecamy poszukać oferty tzw.cateringu kanapkowego.

Catering finger food – pozwól gościom prowadzić swobodną rozmowę

Catering kanapkowy, znany też jako finger food catering, to oferta skierowana z reguły do firm, lecz korzystają z niej dość często także rozmaite instytucje i osoby prywatne szykujące wytworne bankiety. Polega ona na dostarczenie na imprezę posiłków z gatunku finger food, czyli drobnych przekąsek, które da się zjeść stojąc i bez konieczności użycia widelca. Perfekcyjny finger food nie wymaga też użycia talerzyka – to danie na “jeden kęs”. Finger food to przeważnie tartoletki owocowe oraz warzywne, sandwicze albo koreczki. Ten wariant cateringu świetnie sprawdza się na uroczystościach, gdzie organizatorom zależy na bliskim kontakcie wszystkich uczestników. Pozwala on na uczestniczenie w nieskrępowanych konwersacjach, przy czym nie redukuje interakcji tylko do osób usadzonych przy wspólnym stoliku.

Catering finger food – wspólny stolik dla wszystkich gości

Zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi docenią zalety, jakie niesie zamówienie przyszykowania cateringu kanapkowego podmiotowi zewnętrznemu. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się problemu z rozstawieniem stolików i stresu z usadzaniem gości bankietu. Zimne i gorące napoje oraz potrawy postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Ułatwia to organizację imprez przede wszystkim w małych salach, w których użycie wystarczającej liczby stołów byłoby problematyczne. Finger food catering od razu powoduje także, iż impreza ma mniej oficjalny, bardziej wyluzowany nastrój. Wypada uwydatnić, że menu z drobnych przekąsek jest z reguły tańsze niż szykowne obiady, a przy tym daje większą swobodę dobrania ich do tendencji żywieniowych gości eventu. Co najistotniejsze, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to częstokroć bywało największą przeszkodą przy organizacji spotkań w siedzibach firm.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Top