Profesjonalna opieka nad grobem

Zleć opiekę nad grobami Kraków na www.pong-malopolska.pl.

Oblicze nagrobków zmarłych krewnych jest wyrazem naszej pamięci. Często niestety nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Prawdziwe problemy zaczynają się zaś, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy w miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby muszą pozostać brudne – świetnym wyjściem okaże się wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na taką usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze firm łatwo spotkać także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, takie jak montaż ławeczek oraz pomoc w załatwieniu administracyjnych formalności oraz poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, które musimy zapłacić pracownikom czuwającym nad nagrobkami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od zakresu usług – kiedy decydujemy się na tylko pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Jeśli jednak chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 złotych co dwanaście miesięcy. Warto też dodać, że stawki uzależnione są także od rozmiarów nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie familijnych grobowców.

Kontakt z firmą:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Top