Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Potrzebujesz porady biura projektów Kraków? Dobrze trafiłeś!

Biuro architektoniczne oferuje zróżnicowany wachlarz usług – realizuje marzenia osób, które chcą zamieszkać w ustawnym i wygodnym domu, ale też adresuje swoją ofertę do firm czy instytucji. Architekt może przygotować kompleksowy projekt obiektu, a później czynnie kontrolować zaawansowanie prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, zaplanować renowację domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań.

W czym pomoże Ci doświadczona pracownia architektoniczna?

Szukasz nowatorskich, ciekawych projektów budowlanych? Pragniesz, by Twój dom odróżniał się spośród innych domków w Twojej miejscowości? A może potrzebujesz projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie przytulny, a przy tym nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające najnowsze trendy w projektowaniu przestrzeni.

Pracownia architektoniczna – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i wnętrz mieszkalnych i domów jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. zakłady opiekuńczo-lecznicze, pensjonaty, biura i budynki rekreacyjne. Układ przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego oraz specyfiki danego budynku. Nasze biuro projektowe może też rozplanować funkcjonalne i pojemne szafy wnękowe, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Top