Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Co trzeba wiedzieć o lotnisko Balice parking?

Szybkość, wygoda oraz możliwość trafienia także w bardzo odległe zakątki świata – to największe atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju transport zyskał dużą popularność. Wyjazd, którego częścią jest lot samolotem, wiąże się jednakże z drobnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest niewątpliwie konieczność dotarcia do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać setki kilometrów. Tak daleką drogę najwygodniej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne problemy związane z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Parking przy lotnisku w Balicach – zarezerwuj miejsce na stronie www

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez problemu zaplanować swój wyjazd tak, aby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość rezerwacji telefonicznej, zatem nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niezmiernie ważne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – gwarancja asysty pracowników

Jeśli wybierzemy usługi świadczone przez parking monitorowany w pobliżu lotnisku możemy liczyć również na liczne udogodnienia, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę usługi parkowania. Prócz tego klienci mogą liczyć na wsparcie personelu parkingu w wielu sytuacjach, jak np. ujście powietrza w oponach lub rozładowanie akumulatora.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Top