Planujesz bankiet lub konferencję? Skorzystaj z usługi cateringu imprezowego

Na https://lastrada.pl/catering-eventowy/ zlecisz catering na imprezy.

Sezon letni obfituje w niezmiernie popularne ostatnio pikniki firmowe oraz eventy w plenerze, ale właściwie przez cały rok w różnych punktach kraju organizowane są konferencje, benefisy bądź gale. Takie eventy wymagają należytej oprawy, której niezbędnym elementem są profesjonalnie przyszykowane i zaserwowane posiłki. Trafnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Profesjonalny catering na imprezę – niezastąpiony na ważnych bankietach

Masz zabukowaną salę na imprezę albo zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie zorganizujesz piknik? To super! Teraz trzeba zadbać o to, aby zaproszeni na event goście mieli dostęp do apetycznych ciepłych posiłków, napojów oraz przekąsek. Weź pod uwagę, że w przypadku istotnych gal nie godzi się ustawić stołu z przekąskami gdzieś z boku sali i spodziewać się, iż uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Istotna jest jakość oprawy – wygodne ustawienie stolików, dopasowane ozdoby, jak również prawidłowe ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy eventu zapewne będą także zadowoleni, jeśli potrawy będą podawać im profesjonalni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu niczym w najlepszych restauracjach.

Czy opłaca się korzystać z możliwości zamówienia cateringu imprezowego?

Atutem korzystania z oferty cateringu na imprezę jest z pewnością to, iż wynajęta ekipa nie tylko przygotuje apetyczne menu, ale też szczegółowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Zakąski i potrawy będą dostarczone we wskazane miejsce, załoga firmy cateringowej ustawi i nakryje stoliki, a później profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać obecnych w trakcie imprezy. Na życzenie zamawiającego, o ile umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą wzbogacić wydarzenie pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, aby prześledzić z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Warto skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego rodzaju eventów, zarówno tych takich na kilkuset uczestników, jak i niewielkich. Podczas ustalania niuansów zamówienia podpowie ona, jakie napoje, zakąski i dania najlepiej będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Top