Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

Organizacja przyjęć - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Gdy ktoś mówi o organizacji dużej uroczystości rodzinnej, przeważnie naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przybywa grono krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to też „18-tki”, chrzty czy komunie. Gdy wykaz gości jest długi, zazwyczaj nie będziemy w stanie zaplanować przyjęcia i upichcić przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie pasującej do okazji sali.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zagwarantuj uczestnikom zabawy odpowiednie warunki

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. przyjęcie imieninowe albo osiemnastka, w której uczestniczyć będą przede wszystkim dorośli, uczestnikom trzeba udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z drugiej strony przyjęcia, w których znaczną część gości mogą dzieci, jak chrzciny czy komunie, poleca się zorganizować w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz obiektu oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się za szybko zabawą i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Potrawy serwowane gościom też powinny być dopasowane do okazji. Organizując takie wydarzenie opłaca się zatem sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zadba o dobre dania, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w dworskim stylu

Zamówienie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, nie jest wielką trudnością, jednak rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w Balicach pod Krakowem. Od dziesięcioleci w iście dworskim duchu odbywają się tu przyjęcia komunijne, chrzty oraz – rzecz jasna – wesela, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną lub kilka sal, w których komfortowo można ugościć ogółem do 130 osób. Z kolei gdy impreza ma być zaplanowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się nawet ponad 300 gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia dań, poprzez ułożenie i przystrojenie stołów, aż po profesjonalną załogę kucharzy i kelnerów.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Top