Nie możesz zatrudnić księgowego? Pomoże biuro rachunkowe

Chcesz skorzystać z usług biura rachunkowego Katowice? Koniecznie sprawdź brabis.pl.

Prowadzenie finansów w małych przedsiębiorstwach jest zwykle powodem sporych kłopotów. Mikrofirmy zazwyczaj nie mogą pozwolić sobie na to, żeby zatrudnić specjalistęksięgowego na stałe, zaś ich szefowie nie zawsze potrafią prawidłowo pokierować budżetem. Na szczęście wyjście z tej sytuacji jest łatwiejsze niż może się to wydawać – należy jedynie zdecydować się na skorzystanie z usług oferowanych przez biuro rachunkowe. Jakie konkretnie korzyści w ten sposób zyskamy? Jak zyskać gwarancję tego, iż jakość współpracy okaże się satysfakcjonująca?

Biuro rachunkowe – powierz finanse przedsiębiorstwa ekspertom

Na usługi biura rachunkowego powinniśmy zdecydować się głównie z uwagi na dobro finansów. Kiedy powierzymy budżet przedsiębiorstwa ekspertom ds. księgowości, otrzymamy pewność, iż potencjalne kontrole US nie zakończą się nałożeniem mandatów. Usługi oferowane przez biuro rachunkowe to również oszczędność pieniędzy oraz czasu – nie trzeba troszczyć się o finansami na własną rękę, ani zatrudniać księgowego na stałe. Warto też nadmienić o wygodzie, jaką niesie ze sobą taka współpraca. Obecnie nie ma już konieczności regularnie jechać osobiście do biura rachunkowego, ponieważ mnóstwo kwestii można uzgodnić z opiekunem naszej firmy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Biuro rachunkowe – jakie będzie najlepsze?

Szukając biura rachunkowego nie rekomendujemy sugerować się wyłącznie jego cennikiem – nadzwyczaj niskie ceny usług w wielu przypadkach oznaczają ich niezadowalającą jakość. Podczas poszukiwań biura rachunkowego sprawdźmy, czy jego eksperci posiadają wymagane certyfikaty, przykładowo certyfikat uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych wystawiany przez Ministerstwo Finansów do 2014 roku lub certyfikat księgowego wystawiany przez CIK (Centrum Informacji Księgowej). Dobrze też, jeśli biuro rachunkowe poza obsługą spraw z zakresu finansów, świadczy dodatkowo usługi kadrowe, między innymi przygotowanie umów o pracę, dzieło oraz zlecenie, prowadzenie ewidencji wynagrodzeń pracowników czy wyliczanie podatku dochodowego osób zatrudnionych.

Kontakt z firmą:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]

Top