Lokal na wesele – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

Szukasz więcej informacji o aktualnej ofercie wesela pod Krakowem? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Ślub i mające po nim miejsce wesele to dzień, o którym rodzina państwa młodych oraz sproszeni goście będę pamiętać przez kilka kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeśli młoda para zdecyduje się na urządzenie przyjęcia dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, które przed nią się pojawi, jest wybór najlepszego domu weselnego, w którym uczestnicy będą bawić się w ten ważny dzień w najlepszych warunkach.

Miejsce na wesele – wybierz kompleksową obsługę

Wybierając miejsce na wesele narzeczeni powinna rozważyć kilka znaczących okoliczności. Na początek musi ustalić liczbę uczestników wesela, żeby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, aby mieli gdzie tańczyć. Oprócz tego narzeczeni powinni sprawdzić jak daleko od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy droga do niej będzie bezproblemowa. Jeżeli na uroczystość poproszeni są bliscy i znajomi z dalekich krańców Polski, należy szukać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się bogata sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia weselnego, a więc wybranie menu, zamówienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej i dekoracja stołów . Te zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie całościowej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie ze zniewalającą oprawą

Młode pary z małopolski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą zorganizować zabawę weselną w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach biesiady ślubne wyprawia się od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się porywającą oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi pomieścić ponad stu osób. Przyjęcie można zorganizować też w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez trudu ponad 300 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Dojazd orszaku weselnego po ceremonii do sali weselnej nie trwa zatem dłużej aniżeli 30 minut.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Top