Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Skorzystaj ze wskazówek projektanta wnętrz Kraków.

To, jak wyglądają miejsca, w których przebywamy, ma duży wpływ na nasz nastrój. Warto więc zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można nabyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są przeważnie 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Aby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj potrzebny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów mieszkań, architekt zapewnia także pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Top