Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

W tym miejscu odnajdziesz szczegółowe wiadomości dotyczące automatycznej obsługi należności.

Przedsiębiorcy nieprzerwanie poszukują narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas tracony na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale także automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera dane o wydanych fakturach, a potem kontroluje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych istotnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko ogromnych podmiotów, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają mniej więcej 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, niesłychanie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to praktyczna usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo dostarcza kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje przelewy abonamentowe, wobec tego bardzo dobrze zda egzamin w szkołach niepublicznych albo językowych, innymi słowy tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się także hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Gdy firma za wykonanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Top