Wzmacniacz szerokopasmowy potęguje siłę sygnału

Jeśli chcesz zamówić wzmacniacz szerokopasmowy, koniecznie wejdź na https://www.telmor.pl/Produkty/Wzmacniacze-szerokopasmowe.

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjne urządzenie służące operatorom telewizji kablowych. Zostało ono wyprodukowane w celu spotęgowania i ustabilizowania mocy sygnałów kierowanych do konkretnych odbiorców. W którym miejscu zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego cechy charakterystyczne?

Wzmacniacz szerokopasmowy – redukuje zakłócenia

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych pracują zazwyczaj w paśmie 30 Hz – 1 GHz. Świetnie niwelują różne awarie wywołane na przykład przez usługi internetowe i pozwalają na odtwarzanie treści interaktywnych. Z reguły zlokalizowane są w blokach, aby wzmacniać sygnał bezpośrednio. Zasilanie urządzeń odbywa się zdalnie lub lokalnie, co sprawia, że ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Transmitowany sygnał jest bardzo dobrej jakości, a konfiguracja sprzętu przystępna. Moduły te wyróżniają się wysokim poziomem wyjściowym – na przykład 122dBuV. Poziom może być różny, uzależnione jest to bowiem od używanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – energooszczędność

Regulacja parametru toru RF nie sprawia problemów. Wykorzystuje się w tym celu moduły WHX-823 lub wkładki JXP. Wzmacniacze mają też profesjonalną ochronę przed spięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są wyjątkowo praktyczne. Nowoczesne modele posiadają profesjonalny filtr ingresu. Optymalny koszt inwestycji powoduje, że wzmacniacze szerokopasmowe są powszechnie stosowane i dostarczają widzom znakomitą moc sygnału w domowych telewizorach. Ogromnym plusem jest też niski poziom mocy ok. <5W.

Kontakt z firmą:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Top