Skrzynka telekomunikacyjna – czym się kierować?

Więcej o skrzynce telekomunikacyjnej na telmor.pl.

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być bardzo ergonomiczne. U producentów wyróżniamy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. W jaki sposób dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – z wytrzymałego surowca

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana ze wzmocnionego surowca i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. U dystrybutorów wyróżniamy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna umieszczana na powietrzu, która musi wyróżniać odpornością na ingerencje zwierząt, a także ekstremalne warunki. Następna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz domów, w której mieszczą się istotne przewody – takie jak kable koncentryczne oraz główne przyłącza sprzętów – wzmacniacze RTV, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia możemy przyłączyć na przykład na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – zabezpiecz się przed ingerencją osób nieuprawnionych

Priorytetowym czynnikiem jest również ochrona przed wtargnięciem osób niepowołanych do wnętrza szafki. Wzmocnione zasuwy znakomicie spełniają swoją funkcję. To istotne także w domu, w którym znajdują się osoby małoletnie. Należy pamiętać również o zachowaniu ładu wewnątrz szafki – do tego celu montuje się specjalne komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – posiadają one różne rozmiary, dzięki czemu błyskawicznie dopasujemy je do swoich potrzeb.

Kontakt z firmą:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Top