Jak funkcjonują instalacje teletechniczne?

Na telmor.pl zlecisz przygotowanie instalacji teletechnicznych fachowcom.

Instalacje teletechniczne sieci RTV/SAT to kompleksowa infrastruktura w której zakres wchodzi mnóstwo różnych urządzeń – od najprostszych po bardzo skomplikowane. Na rynku funkcjonują specjalistyczne firmy, które zajmują się obsługą sieci RTV. Sprawdźmy jakie usługi proponują i jakie są główne moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – rozbudowana infrastruktura

Instalacje teletechniczne to przyrządy takie jak: anteny , zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, mikrowzmacniacze abonenckie, wzmacniacze kaskadowe, odbiorniki optyczne. Na rynku znaleźć można także wzmacniacze budynkowe, kable telekomunikacyjne, transmodulatory i systemy PON – GEPON. Sprzęty tego typu instalowane są na nieruchomościach, w obiektach publicznych i wieżowcach. Podmioty specjalizujące się w sieciach RTV/SAT zajmują się natomiast na przykład projektowaniem instalacji i produkowaniem konkretnych urządzeń. Sieci teletechniczne wymagają odpornych na szkodliwe elementy komponentów i profesjonalnego montażu – dlatego niezbędna jest pomoc fachowców.

Instalacje teletechniczne – kompleksowa opieka

Niezbędne jest też, żeby sieci kablowe były zgodne z regulowanymi prawnie warunkami technicznymi jakim powinny odpowiadać nieruchomości i ich położenie. Dlatego potrzebne jest doradztwo techniczne fachowych podmiotów, które dostarczą właściwe narzędzia i dobiorą wysokiej klasy urządzenia dostosowane do wymogów konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie potrzebują też napraw, dlatego bardzo ważna jest opieka pogwarancyjna. Jej odbiorcami są zazwyczaj deweloperzy.

Kontakt z firmą:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]

Top