Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Sprawdź, gdzie zamówić przekładnie planetarne, wejdź na https://ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze wykorzystanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu, narzuca poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), silników elektrycznych prądu stałego, a także przekładni falowych i planetarnych produkowanych z wysokiej klasy materiałów przez cenionych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy szczycące się ogromną żywotnością i solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji systemów służących do automatyzacji intralogistyki, frezarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD znakomicie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza, znacznej wilgotności (nawet do 95%), jak również przy wystawieniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie także produkty Sesame Motor Corp, Positec, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Kontakt z firmą:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Top