Sferyczne zdjęcia panoramiczne – użyj ich do wyróżnienia firmy na Facebooku

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto wykonuje panoramy 360 Google? Koniecznie kliknij na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/.

Zdjęcia 360 stopni to niezmiernie popularna i stosunkowo nowa forma prezentowania pomieszczeń firm czy lokali usługowych. Zazwyczaj spotykamy je wędrując po Google Street View lub wizytówkach Google Moja Firma, ale także napotykamy je na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on zamieszczanie na tablicy firmy takiej sferycznej fotografii. Jak więc możesz wykorzystać panoramy sferyczne do reklamy Twojej firmy na Facebooku? Wskazówki prezentujemy w dalszej części artykułu.

Czym są sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które jesteśmy w stanie oglądać pod wszystkimi kątami. Dowolne przesuwanie zdjęcia generuje wrażenie realnej obecności w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają oglądanie budynku, lokalu bądź nieruchomości poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego rodzaju tworzy się z pomocą specjalnych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników to co odróżnia je od zwykłych fotografii cyfrowych jest możliwość kliknięcia na takie zdjęcie, a następnie poruszanie nim w każdym kierunku.

Panoramy 360 stopni – promuj swoją firmę

Panoramy sferyczne na Facebooka to idealna metoda na wyróżnianie Twojego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają bardzo duże możliwości przedstawienia wnętrza biura, lokalu usługowego czy hotelu. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej intrygująca oraz pomaga szczegółowo poznać konkretne punktem. Publikacja zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie korzystnie oddziaływać na postrzeganie naszej firmy przez klienta i podniesie jego ufność do usług przez nas świadczonych, co przełoży się na o wiele większe prawdopodobieństwo, że z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto użyć na Facebooku szczególnie kiedy prowadzimy biznes, który opiera się na najwyższej jakości pomieszczeniach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale także jeśli chcemy zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym pracujemy czy też zachęcić zainteresowane osoby, by odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Do wykonania zdjęć 360 stopni na Facebooka zatrudnij specjalistę!

Wykonanie panoramy sferycznej, wprawdzie w teorii jest możliwe do opracowania na własną rękę, niemniej jednak do celów biznesowych powinno się wybrać profesjonalnego fotografa zajmującego się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Czemu to zalecane rozwiązanie? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję wykonania dobrych jakościowo fotografii, które ponadto będą bardziej interesujące dla widza. Sama usługa nie jest też droga czy trudno dostępna. Fotografów zalecanych przez Google do przygotowania zdjęć 360 stopni znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym znajdują się tylko Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i opublikowali określoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Top