Reklama zewnętrzna i wewnętrzny biuletyn – projekt gazety firmowej

Skieruj się na http://tinyurl.com/y6enqepd aby dowiedzieć się, kto przygotowuje biuletyn firmowy.

Gazeta korporacyjna to znakomita forma komunikacji między pracownikami, ale też rodzaj reklamy. Zastanówmy się zatem, jakie materiały warto umieścić w takiej broszurce i dlaczego warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – w zakładach produkcyjnych i mniejszych firmach

Gazeta korporacyjna może spełniać rozmaite role. Pierwszą z nich jest wspieranie komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa – informowanie o sukcesach, chwalenie się wzrastającymi wynikami, wywiady z najlepszymi pracownikami. Takie broszury mają istotny wpływ na działanie całego przedsiębiorstwa, bowiem świetnie motywują załogę. Dzięki temu podwładni są bardziej skłonni do współpracy ze sobą, czują więź z zespołem, a ich zwykłe powinności przynoszą im większą dawkę satysfakcji. Badania wskazują, że gazeta korporacyjna sprawia, że pracownicy chcą ulepszać swoje wyniki, zwiększa się też poziom pozytywnej rywalizacji. Wielką zaletą jest także poprawianie kanałów przepływu informacji pomiędzy działami, które są głównym powodem konfliktów w wielu przedsiębiorstwach. Gazeta firmowa gwarantuje także pełną transparentność działań korporacji.

Projekt gazety – zdaj się na usługi specjalistycznego studia graficznego

Oczywiście korporacyjny biuletyn to też niezastąpiona metoda reklamy. Magazyn trafia do adresatów takich jak: kontrahenci, konkurencja, potencjalni inwestorzy, uczniowie. Gazeta firmowa w ten sposób rozpowszechnia działania naszego przedsiębiorstwa, podnosi zyski oraz zastępuje agencję public relations. Planując stworzenie korporacyjnego biuletynu musimy najpierw zaangażować zespół redakcyjny i zaprojektować kwestie związane z wydawaniem broszury. Najlepiej posiłkować się usługami specjalistów (np. studiów graficznych), którzy wymyślą projekt gazety, określą wygląd gazetki i zajmą się wydaniem. Dzięki temu gazeta korporacyjna na pewno okaże się sukcesem.

Kontakt z firmą:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]

Top