Górskie wyprawy tylko z doświadczonym przewodnikiem

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą wypraw w góry? Nie wahaj się! Skieruj się na http://bit.ly/2InTWiM.

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem, który ceni bezpieczne i rzetelnie przygotowane wyprawy pod okiem zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne poziomy trudności

Zapraszamy na wyprawy, których celem są pasma górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do zapaleńców górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają dynamiczne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. By uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest wysoka sprawność fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o odmiennym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to trekking dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w ekspedycjach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Najwyższym stopniem trudności cechują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ponadprzeciętnej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne przeżycia. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie marzeń oraz poznanie swoich reakcji w trudnych sytuacjach. Firma korzysta z profesjonalnych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali na wylot charakter górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielą się swoimi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni też zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Alpy i Himalaje.

Kontakt z firmą:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Top