Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Lekcje rysunku Kraków - więcej o ofercie na domin-krakow.pl.

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak nawet ci, którzy nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą czerpać z niego duże korzyści. Dowiedziono wszak, iż nawet nieprofesjonalne rysowanie korzystnie oddziałuje na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest także ważnym elementem wychowania. Liczne korzyści płynące z rysowania powodują, że spory odsetek ludzi postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których kierowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o najmłodszych, dla których są okazją do kształtowania wyobraźni, wrażliwości i zdolności manualnych. Wiele osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Gdańsk, Warszawa, Poznań czy Kraków. Nie brakuje również kursów adresowanych do amatorów – osób, które po prostu lubią rysować i chcą robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swoje zdolności.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb odbiorców o przeróżnych zainteresowaniach artystycznych. Mnóstwo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejsza forma plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, na które możemy się zdecydować. Dobre szkoły prowadzą też naukę digital painting (czyli malarstwa cyfrowego) i rysunku architektonicznego.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Top