Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj się do egzaminów

Kurs rysunku architektonicznego - zobacz pełną ofertę.

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego wielką popularność wpływa dużo czynników – głównie fakt, iż są to niesłychanie interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po ich zakończeniu. By dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko wykazać się wiedzą odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami dobrze jest ukończyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale również porady profesjonalistów pozwalające przyszykować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć dobre portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Łodzi, Gdańsku, Poznaniu lub za granicą). Chętni mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezastąpiona na egzaminie i podczas studiów.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Top