Kurs gotowania dla dzieci rozwijają kreatywność

Jesteś zainteresowany pełną ofertą kursu gotowania dla dzieci? Nie czekaj! Wejdź na warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/.

Dzieci uwielbiają asystować nam w gotowaniu – ozdabiać ciasta czy wybierać i przynosić składniki. Chciałabyś podsycić zapał kulinarny Twojej pociechy? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, czego uczą takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci – czemu warto zapisać na niego maluchy?

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą uczestniczyć maluchy w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. Podczas kursu dzieci nie tylko zdobywają przydatne umiejętności, ale , co bardzo ważne, kształtują swoją kreatywność i uczą się niezależności. A równocześnie kapitalnie się bawią. Łączenie ulubionych smaków, dobieranie oraz mieszanie składników i nauka prostych przepisów – to wszystko powoduje, że dzieci ochoczo gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się dodatkowo z zasadami, jakie obowiązują w kuchni, co korzystnie wpływa na ich bezpieczeństwo w czasie kucharzenia. W warsztatach biorą udział również rodzice, toteż jest to znakomita sposobność do spędzenia kilku godzin wspólnie z potomkiem. Rodzice mogą obserwować kulinarne wysiłki swoich dzieci, a następnie poczęstować się tym, co upichciły.

Jak przebiega kurs gotowania dla dzieci?

Zajęcia prowadzone są przez trzy godziny zegarowe i organizowane są w Krakowie. W czasie kursu maluchy szykują deser oraz danie główne. Młodzi wielbiciele sztuki kulinarnej mogą wybrać specjały włoskiej kuchni – przygotować smaczny makaron na słono lub słodko, albo spróbować swoich sił w pieczeniu pachnącej, przystrojonej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy. W czasie kursu dzieci przygotowują również pyszny deser – mus z mascarpone oraz polewą. Lekcja połączona z zabawą to znakomita metoda na spożytkowanie wolnego czasu, a samodzielne przyrządzanie ukochanych potraw daje dzieciom moc szczęścia. Nawet bardzo nieposłuszne dziecko będzie z pasją przykładać się do przyrządzania doskonałej pizzy czy dekorowania tortu. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie oraz doskonały kontakt z dziećmi.

Kontakt z firmą:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]

Top