Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o sklepie WooCommerce, znajdziesz na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Prowadzisz firmę i chcesz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeżeli nie posiadasz żadnej strony www i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest trafnym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – plusy tej wtyczki

Ze względu na to, jak dużą popularność zdobyły strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, że błyskawicznie pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę dano owej wtyczce, posiada sporo zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można w prosty sposób spersonalizować z stosując darmowe bądź płatne motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod różne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest zdobyć wyższe pozycje w SERP-ach, a w konsekwencji szybciej dotrzeć do większej grupy odbiorców. Dzięki instalacji stosownych wtyczek podnosi się również elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim założyć płatności on-line i zaoferować użytkownikom wykonanie przelewów za towary przykładowo przez PayU.pl albo DotPay.pl. WooCommerce umożliwia również ewaluację wyników sprzedaży (udostępnianie przeróżnego rodzaju statystyk) oraz podpięcie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – tylko sprawdzone wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o jego ochronę przed atakami hakerskimi, instalację wyłącznie przetestowanych, koniecznych wtyczek i prawidłową semantykę kodu sklepu. W ramach sklepu WooCommerce eksperci stworzą też blog, na którym w prosty sposób można informować odbiorców o nowościach oraz akcjach promocyjnych lub publikować recenzje i różne porady odnośnie sprzedawanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]

Top