Atrakcje turystyczne w Małopolsce – gdzie szukać o nich informacji?

Poznaj atrakcje w Małopolsce na https://visitmalopolska.pl/pl/strona-glowna.

Mimo, że Małopolska to jedno z mniejszych województw w naszym kraju, ma ono sporo do zaoferowania zarówno odwiedzającym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu wiele, zatem czasem ciężko odnaleźć się w setkach informacji o planowanych eventach kulturalnych czy sportowych i najciekawszych zabytkach w Małopolsce.

Portal o atrakcjach w Małopolsce – czego się tu dowiesz?

Aby przybliżyć zainteresowanym atrakcje turystyczne tego regionu, powstała witryna visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiedzę nie tylko o bardziej i mniej znanych zabytkach oraz miejscach Małopolski, ale też o wystawach i wydarzeniach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych planowanych na jego terenie. Strona prowadzona w ramach MSIT, czyli Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże strona? Osoby planujące przyjazd do Małopolski już na stronie głównej dostrzegą mapkę, na której szybko wyszukają Centra Informacji Turystycznej, kempingi, hotele i motele oraz zabytki i muzea położone w różnych punktach województwa. Serwis ułatwia zaplanowanie wizyty na południu Polski również pod względem logistycznym, oferując informacje zarówno o wypożyczalniach aut i parkingach, jak i o dworcach i lotniskach. Co więcej, dla osób, które z różnorodnych przyczyn nie mogą zobaczyć Małopolski na własne oczy, strona przygotował kilka wirtualnych spacerów przedstawiające między innymi Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO, piękno miejscowego folkloru oraz regiony agroturystyczne.

Strona o atrakcjach w Małopolsce nie zaniedbuje cudzoziemców

Witryna visitmalopolska.pl nie zaniedbuje także zagranicznych turystach, którzy chętnie przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego i mniejszych południowych miejscowości. Wiadomości zawarte na stronie dostępne są wobec tego w języku angielskim, ale także w między innymi w języku włoskim, niemieckim, francuskim i słowackim. Nadzwyczaj przydatna dla cudzoziemców jest również podstrona Rozmówki, gdzie poznają ważne słówka i zwroty, które umożliwią im dogadać się z Polakami w przeróżnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć podczas pobytu w Polsce. Turyści z zagranicy znajdą tu spis ambasad oraz konsulatów zlokalizowanych na obszarze województwa małopolskiego.

Kontakt z firmą:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego

Top