Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Jeśli chcesz kupić słoik z kranikiem, skieruj się na tę stronę.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i trunków. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Kiedy przyda się słój z kranem? Dlaczego choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest fakt, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby korzystania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest wspaniała ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że chętnie jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania kompotów, oranżad, lemoniad oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego zaletą jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Top