Słoiki i butelki szklane w dużej ilości – oferta dla przetwórców żywności

Chcesz zamówić butelki 0,5l w hurcie? Kliknij tutaj.

Przetwórstwo żywności jest branżą gospodarki, która tak długo jak będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że spora część rynku produktów spożywczych należy do potężnych marek, jest to równolegle branża, w której doskonale radzą sobie małe firmy, o ile trafią do klienta ze swoim ekologicznym, smacznym czy też autorskim wyrobem. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi być opakowana tak, by produkt dłużej pozostał świeży, a zatem m.in. w butelki i słoiczki ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo nadają się do recyklingu.

Słoiki oraz butelki w hurcie to metoda redukcji kosztów

Wiadomym jest, iż oferty kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest małą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak np. ocet, piwo lub konfitury, będzie zużywać co roku nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, lecz ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup butelek oraz słoików w hurcie będzie wobec tego dla niego jednocześnie formą redukcji wydatków, gdyż zamawiając towar całymi paletami zwykle można oczekiwać znacznego rabatu od dystrybutora, ale także oszczędnością czasu transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników szklanych znacznie zmniejszy się, gdy zamówimy je u krajowego hurtownika słoików oraz butelek. W ten sposób też dostanie opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – butelki, słoje i dodatkowe akcesoria w tysiącach sztuk

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki szklane doskonałe do rozlewania soków, piwa czy wina. Transportowane są one do zamawiającego na paletach zawierających – w zależności od rozmiaru opakowań – po 400, 1700, a nawet 4000 sztuk danego produktu. Firmy posiadające własne samochody transportowe mogą także odebrać zamówiony towar wprost ze składu hurtowni. Wraz z butelkami i słoiczkami w hurcie można także kupić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, korki czy kapsle pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Top