Sklep z najlepszymi drukarkami 3D dla profesjonalistów

Zainteresowany drukarka 3D dystrybutor? Zajrzyj tu.

CadXpert jest jedną z pierwszych na krajowym rynku firm, która dystrybuuje technologię druku 3D. Istotnym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swojej ofercie posiada narzędzia do druku przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Drugim filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: projektowanie 3D, drukowanie 3D i skanowanie 3D. Dostępne w ofercie CadXpert drukarki 3D pracują w oparciu o trzy technologie: FDM, PolyJet i SLA, a usługi druku 3D są wykonywane w technologiach PolyJet, SLA, SLS, DMLS i FDM.

CadXpert – dystrybutor skanerów 3D i drukarek 3D

CadXpert to autoryzowany dystrybutor firmy Stratasys, jak również jedyny dystrybutor urządzeń marki Formlabs i drukarek 3D marki MakerBots. To największa w Polsce oferta przyrządów do drukowania przestrzennego – kilkanaście propozycji skanerów 3D i więcej niż 20 modeli drukarek 3D. Dodatkowo CadXpert oferuje obszerny katalog materiałów do druku 3D – powyżej 50 produktów, w tym także materiały specjalistyczne, jak przykładowo: Ultem 9085, Ultem 1010 i pozostałe (elastyczne, inżynieryjne, biokompatybilne, dentystyczne itd.). Poza akcesoriami oraz materiałami eksploatacyjnymi CadXpert posiada także żywice fotopolimerowe, filamenty i inne materiały używane do druku 3D.

CadXpert – szeroka obsługa posprzedażowa

Asortyment firmy CadXpert jest adresowany zarówno do nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko marki MakerBot), jak i specjalistów, przedsiębiorców oraz przedstawicieli przeróżnych branż (urządzenia marki Stratasys). CadXpert prowadzi sklep online, posiada również showroom zlokalizowany w Krakowie. Każdy, kto jest zaciekawiony procesem druku 3D, chce omówić ze znawcami projekt lub możliwości technologiczne konkretnego urządzenia z oferty CadXpert, może przyjechać do krakowskiego showroomu. CadXpert zapewnia również wszechstronną obsługę posprzedażową: opiekę serwisową i pogwarancyjną, przeszkolenie w obsłudze kupionych drukarek 3D czy wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Drukarki 3D – nie tylko dla dużych korporacji

Jaką wysokość osiągają koszty narzędzi do druku 3D – drukarek oraz skanerów 3D? Profesjonalna drukarka bądź skaner kosztują tyle, że nawet niewielkie albo średniej wielkości przedsiębiorstwo może je kupić. Inwestycja w profesjonalne narzędzia do druku przestrzennego błyskawicznie się zwróci – w ramach sektorów, jak między innymi medycyna, stomatologia, odlewnictwo czy motoryzacja, samodzielne prototypowanie i drukowanie, a nie outsourcing tych działań, będzie ogromną oszczędnością dla firmowych finansów.
Sektor urządzeń do druku przestrzennego wciąż ewoluuje – a co za tym idzie, pojawiają się innowacyjne technologie oraz rozwiązania, na które niegdyś mogły sobie pozwolić jedynie gigantyczne korporacje. Obecnie – dzięki spadkowi cen drukarek 3D oraz materiałów do druku 3D – dostęp do nich uzyskały również mniejsze firmy, te ze znacznie skromniejszym budżetem. Narzędzia do drukowania 3D są nieustannie udoskonalane i rozwijane, z roku na roku zmniejsza się koszt uzyskiwania części prototypowanych, drukowanych przy pomocy urządzeń addytywnych. Inwestycja w profesjonalne urządzenie do drukowania 3D ma mnóstwo zalet, do głównych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji oraz obniżenie kosztów.

Kontakt z firmą:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Top