Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Jeśli szukasz shuttersów wewnętrznych, koniecznie sprawdź https://skyshutters.pl.

Planując wystrój domu, sporadycznie poświęca się zbyt wiele uwagi dekoracji okien. Zazwyczaj wybiera się szablonowe aranżacje, a więc zasłony oraz firanki, które nieraz łączone są dodatkowo z żaluzjami. Aczkolwiek jest jeszcze jedno zyskujące sobie krąg sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice wewnętrzne typu shutters.

Cechy charakterystyczne okiennic dekoracyjnych typu shutters

Główną właściwością shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych poruszają się, wobec tego można łatwo je ułożyć pod rozmaitymi kątami, w zależności od fantazji mieszkańców. Producenci wytwarzają je z PCV, listw drewnianych, a także z płyt pilśniowych. Okiennice wewnętrzne shutters zakłada się przeważnie na oknach, jednakże równie dobrze sprawdzą się na drzwiach szafy. Shuttersy to co prawda element okna, który w polskich domach wykorzystuje się w dalszym ciągu okazjonalnie, ale każdy z nas na pewno kina czy ekranu telewizora, ponieważ tego rodzaju okiennice są bardzo popularne na obszarach z cieplejszym klimatem, czyli w Afryce Południowej czy w krajach śródziemnomorskich.

Czy warto postawić na shuttersy?

Oprócz tego, że shuttersy okiennice wewnętrzne shutters świetnie się prezentują, mają one także praktyczne funkcje. Za ich pomocą można w pasywny sposób kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: w gorące dni powstrzymywać nagrzewanie się pomieszczeń, a zimą – utrzymać ciepło na dłużej. Shuttersy pasują do przeróżnych stylów aranżacyjnych i da się je założyć je na większości okien. Produkuje oraz instaluje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, iż są z pewnością droższym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednak przydają wnętrzom niezwykle luksusowy wygląd, zatem wpływają na podwyższenie wartości posesji. Warto również uwydatnić, że shuttersy reguluje się bez użycia linek, co właściciele psotliwych zwierząt czy rodzice małych dzieci, które mogłyby zaplątać się sterczące łańcuszki, uznają z pewnością za dużą zaletę.

Kontakt z firmą:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Top