Najpopularniejsze akcesoria motocyklowe

Więcej szczegółów o akcesoriach motocyklowych w Krakowie.

Przemieszczanie się jednośladem to czysta radość. Istnieją metody na to, by jazda na na motorze zapewniała o wiele więcej uciechy, a równocześnie była bezpieczna oraz wygodniejsza. Sprawią to pewne akcesoria, w które każdy kierowca powinien zaopatrzyć swoją maszynę. Wybór takich akcesoriów motocyklowych jest ogromny i obejmuje produkty, w których najistotniejsza jest ergonomiczność, jak i dodatki, które poprawią estetyka maszyny. Wymieniamy kilka najciekawszych i ogromnie użytecznych.

Akcesoria motocyklowe – owiewki przekierują nurt powietrza w inną stroną

Im szybciej się poruszamy, tym bardziej natężony i mocniejszy strumień powietrza oddziałuje na sylwetkę kierowcy. Łączy się to licznymi niewygodami. Silny podmuch wiatru sprawia, że intensywniej czujemy chłód. Rozpędzone powietrze podnosi także poziom hałasu docierający do motocyklisty i powoduje, iż na osłonie kasku rozpryskują się owady, co znacznie zmniejsza widoczność. Tym sytuacjom można tymczasem zapobiec instalując deflektor, który skieruje pęd powietrza w inną stroną.

Inny pomocny sprzęt motocyklowy

Tank pady i crash pady

Podróż motocyklem niestety nieodłącznie związana jest z groźbą upadku. Spokojny i odpowiedzialny styl jazdy znacznie minimalizuje to ryzyko, lecz nie usuwa go w pełni. Pomijając zabezpieczenie samego kierowcy, wypada zatroszczyć się także o osłonę pojazdu. Tutaj pomogą tank pady i crash pady, innymi słowy niewielkie moduły, które można zamontować na wielu częściach jednośladu (m.in. na zbiorniku paliwa czy na osi wahacza). Zbierają one dużą część energii podczas upadku, a przy tym zapobiegają ewentualnym zarysowaniom powierzchni lakieru.

Dodatkowy uchwyt dla pasażera

Kierowcy często podwożący pasażerów muszą zatroszczyć się o ich wygodę i bezpieczeństwo. W tym przypadku niezastąpiony będzie specjalny uchwyt dla pasażera gwarantujący mu większą równowagę aniżeli tylne rączki.

Kontakt z firmą:
Legato Motocykle
ul. Mogilska 97
31-545 Kraków

Mob.: +48 697-948-899, +48 697-948-666
E-mail: [email protected]

Top