Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Szukasz kontenera na gruz? Sprawdź ekombud.pl.

Kontenery na odpady pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów budowlanych są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery na odpady – wybierz wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów stalowych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo typów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są również kontenery do transportu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Kontakt z firmą:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Top