Drukarki 3D do profesjonalnych zastosowań

Skieruj się tu, aby zamówić drukarkę 3D.

W asortymencie firmy CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, działają między innymi w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Drukarki 3D Stratasys – obniżą koszty produkcji

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od przeszło 3 dekad – a dokładnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Oszacowano, iż korzystając z drukarek 3D i drugich produktów Stratasys można zredukować wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony praktycznie o 90%. Kluczowe idee pracy specjalistów marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych urządzeń i usług, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – kompaktowa wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Kolejnym liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma w branży maszyn do druku 3D? Formlabs tworzy bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – model desktopowy, pracujący w pionierskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest typem technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się nieskomplikowaną obsługą i ergonomiczną konstrukcją. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Zdecydowanie lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, a także dokładniejszym odwzorowaniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, w związku z tym można ekspresowo otrzymać identyczne makiety, do czego dąży się głównie w seryjnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające wykorzystujące technologię FDM. Drukarki 3D tej marki mają szerokie zastosowanie w różnorodnych sektorach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100°C. Otrzymany druk jest trwały oraz precyzyjny, a podczas procesu drukowania nie zdarza się przesunięcia warstw oraz nie występują wypaczenia.

Kontakt z firmą:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Top