Chroń się przed wirusem – załóż maseczkę z przyłbicą Vitberg Mini Shield

Kup maseczki ochronne.

Pandemia COVID-19, która opanowała cały glob, kompletnie zmieniła nasze życie oraz kontakty z innymi ludźmi. Zasady dystansu społecznego nakładają obowiązek używania licznych środków, których zadaniem jest ochraniać nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem kontaktu z tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do przychodni lub restauracji, gdzie na ogół przebywamy w większej gromadzie ludzi, winniśmy bezwzględnie zakładać na usta i nos maskę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli mamy trudności z zaczerpnięciem oddechu w typowej maseczce z bawełny?

Trwała przyłbica ochronna chroni tak samo jak maska chirurgiczna

Ci, którzy sądzą, że ochronne maski z tkaniny są niekomfortowe i mają trudności ze swobodnym oddychaniem w czasie ich noszenia, mogą sprawić sobie mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest między innymi maseczka wielorazowa Mini Shield. Ochrania ona przed stycznością z patogenami identycznie jak maseczka chirurgiczna, tzn. przykrywa usta oraz nos, ale przy tym umożliwia lekkie oddychanie. Jej największymi atutami są solidność, wygoda i nieznaczna waga, nie przekraczająca 10g. Ta maseczka z przyłbicą wykonana jest z tworzyw, dzięki którym może być użytkowana wielokrotnie. Jej transparentną przysłonę po każdym użyciu można oczyścić, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (aż 30 razy!) za pomocą mydła.

Maseczka z przyłbicą – dla sportowców oraz ludzi w podeszłym wieku

Ochronną przyłbicy rekomenduje się używać każdemu, kto dba o ochronę, ale i komfort. Osoby chorujące na astmę, starsze czy sportowcy docenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nakładać maseczki ochronne podczas pracy. Vitberg Mini Shield nie utrudnia ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie przez parę godzin nie wywołuje wrażenia dyskomfortu. Nie zakłóca ona działania funkcji rozpoznawania twarzy w smartfonach, co zapewne docenią ludzie młodzi.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]

Top