Box dachowy – pojemny i elegancki bagażnik dachowy

Sprawdź, gdzie kupić boxy dachowe.

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca transport znacznej ilości bagaży, akcesoriów turystycznych i sportowych oraz pozostałych ładunków bez zajmowania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy produkty wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, promieniowanie słoneczne czy uszkodzenia. Niezwykle popularne są również boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Rzecz jasna, rodzaj bagażnika powinien być dopasowany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z wielu stron

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają bardzo dużą ładowność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj wygodne. Niektóre boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Założenie bagażników dachowych jest nieskomplikowane i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien się na nie zdecydować?

Transport bagażu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, które stosuje szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują najczęściej osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których ze względu na swoją długość nie umieścimy w środku pojazdu.

Kontakt z firmą:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]

Top