Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

blacha na rąbek stojący, pokrycie dachowe

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejszy rodzaj pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od innych materiałów wykończeniowych? Czy warto ich używać? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich użycia.

Blachy na rąbek stojący – walory i zastosowanie

Blachy na rąbek stojący znakomicie łączą ergonomiczność z atutami estetycznymi, toteż zdobywają coraz szersze grono entuzjastów. Pięknie prezentującą się i trwałą blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których nieodzowna jest wymiana paneli dachowych, jak i współczesnych budowlach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, ale też na dachach o skomplikowanej więźbie. Blachy na rąbek są dostarczane na teren budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Można je ułożyć szybko i bez niespodziewanych komplikacji. Takie pokrycie dachowe doskonale współgra z różnorodnymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym czy dworkowym), a zarazem jest mocne oraz niepodatne na rdzę.

Panele dachowe na rąbek – alternatywa dla tradycyjnych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod względem wytrzymałości i użytej technologii. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy powleczonej dodatkową warstwą, która zapewnia protekcję przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak śnieg i deszcz oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w kilku modelach, co umożliwia dobranie jej do niecodziennej wizji projektanta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się również do redukcji kosztów związanych z budową – bez wątpienia ograniczają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten budulec bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Kontakt z firmą:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Top