Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Szukasz baniaka do wina? Wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania trunków własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – wyjątkowy upominek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy podarunek dla znajomych – baniak na wino napełniony domowej roboty trunkiem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, imienin, urodzin, jubileuszu czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe pojemniki na wino to również wspaniała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal balon na wino wspaniale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o pięciolitrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości domowym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez trudu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Top