Zalety wynajmu szalunków

Wynajem szalunków - zobacz pełną ofertę.

Szalowanie to jedna z najchętniej stosowanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się betonem – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle robione są ze sklejki, lecz można zaobserwować też wersje wykonane ze stali, a niekiedy nawet tworzyw sztucznych. Innymi potrzebnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na osiągnięcie wymaganych efektów. Niestety z uwagi na duże ceny nie wszystkie ekipy budowlane mają swoje szalunki. Gdy okażą się niezbędne, mają szansę wszak po prostu je wynająć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to aktualnie naprawdę często wybierana usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich firm?

Kupno własnych szalunków okaże się trafionym pomysłem dla firm często przyjmujących zadanie budowy fundamentów, ponieważ jak już nadmieniliśmy, będą one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeżeli zaś wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością naszej firmy, dobrze rozważyć atuty, które oferuje nam wynajem szalunków. Czemu dobrze na niego postawić? Głównie z powodów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy do roku będzie bardziej opłacalne niż ich kupno. Dobrze wspomnieć także o funkcjonalności, gdyż trzymanie sporadycznie używanych szalunków może generować duże wydatki.

O czym nie zapominać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeśli postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze przemyśleć to, która firma nam je wypożyczy. Jak ją znaleźć? Warto wybrać ofertę firmy doświadczonej w dostawach sklejki dla firm budowlano-remontowych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki okażą się solidne i funkcjonalne. Bardzo istotna okaże się też obsługa kontrahenta – w przypadku, kiedy zbliża się czas startu prac nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wahania się warto zaś skorzystać z sieci i dowiedzieć się, co o ofercie danej firmy piszą poprzedni kontrahenci.

Kontakt z firmą:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Top