Szukasz solidnych okien? Sprawdź ofertę producenta stolarki drewnianej

producent okien drewnianych

Tradycyjne okna drewniane są niezwykle wytworne i wytrzymałe. Sprawdzają się w przypadku każdego obiektu – od zabytkowych domów po futurystyczne lokale. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i dlaczego są one chętnie zamawiane w Polsce?

Producent okien drewnianych – wybierz dąb lub meranti

Współcześnie okna drewniane są wytwarzane z wykorzystaniem najnowszych metod, co sprawia, że cechują się optymalnym współczynnikiem utraty ciepła. Producenci okien drewnianych wspaniale je zabezpieczają, a mycie jest szybkie. Okna drewniane gwarantują znakomite efekty wizualne, posiadają lśniącą powierzchnię, tradycyjne uchwyty. Mogą być wytworzone zarówno z drewna polskiego – np. dębu, jak i typów egzotycznych (meranti). Okna drewniane są chętnie kupowane nad Wisłą, ponieważ łączą organiczne gatunki z teraźniejszymi technologiami.

Producent okien drewnianych – deski można poddawać dowolnej obróbce

Producent okien drewnianych przeważnie oferuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia niskie straty ciepła oraz komfort. Organiczne drewno można samodzielnie odnawiać, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Oczywiście producent okien drewnianych tworzy także wytrzymałe drzwi, pasujące do zabytkowych budowli lub nowoczesnych nieruchomości. Drewno jako materiał naturalny jest absolutnie ekologiczny, sprawdza się przy renowacji wnętrz. Budując dom warto zatem zdecydować się na szlachetne, odporne i harmonijne elementy drewniane.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Top