Podpory stropowe – charakterystyka i główni producenci

Zobacz, gdzie zamówić podpory Peri, wejdź na https://sklep.abcszalunki.pl/18-podpory-stropowe.

Podpory stropowe to typ szalunków, bez których wzniesienie budynku byłoby niemożliwe. W jaki sposób są wykorzystywane? Dlaczego opłaca się wynająć podpory szalunkowe?

Podpory stropowe – typy i ich przeznaczenie

Pośród szalunków odróżniamy deskowania do wykopów, ścienne oraz podpory stropowe. Ten ostatni typ używany jest do podtrzymywania stropów – dzięki temu tymczasowemu modułowi konstrukcyjnemu można pokryć strop cementem i stosowne jego uformowanie. Ważną funkcję pełnią również stoliki szalunkowe oraz drewniane dźwigary – niezastąpione w trakcie wykonywania robót budowlanych. Podpory szalunkowe wytwarzane są ze stali ocynkowanej ogniowo lub malowanej i mają opcję ustawiania wysokości, dzięki czemu można je stosować w różnych sytuacjach. Zazwyczaj na rynku dostępne są podpory o zakresie od 1,6 do 3 metrów bądź od 2 do 3,6 metra.

Podpory szalunkowe – czołowi producenci i możliwość wynajmu

Podpory stropowe charakteryzują się ogromną trwałością, są również proste w montażu, a możliwości zastosowania ich w budownictwie są szerokie. Pośród wiodących producentów warto wymienić podpory Peri, szalunki Altrad, jak również części produkowane przez firmy Hunnebeck, Olan czy Pionart. Na szczególną adnotację zasługują podpory Peri, które wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, przemyślaną konstrukcją oraz znakomitą jakością. Podpory stropowe Peri są przystosowane do używania nawet w trudnych warunkach. Obecnie dużo przedsiębiorstw budowlanych decyduje się na wypożyczenie systemów szalunkowych – atrakcyjne ceny powodują, iż usługi te zyskują na popularności. Wypożyczenie podpór stropowych to też oszczędność czasu.

Kontakt z firmą:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Top