Wisiorki srebrne

Chcesz zamówić srebrny wisiorek? Odwiedź tę stronę.

Moc wisiorków

Noszenie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś nowego. Niestety nie każda z nas może zafundować sobie komfort posiadania takiej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by za każdym razem zaprezentować coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może być zawieszony przy samej szyi albo na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Równie istotna jest grubość kupowanego łańcuszka i materiał, z którego go wykonano. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności biżuterii może dodać wisiorek o wymyślnym kształcie. Może on mieć formę klasyczną (koła, łezki, kwadratu etc), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroką ofertę jest także jeśli mówimy tworzywie wykonania wisiorków. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Top