Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

Tutaj zamówisz kolczyki srebrne.

Jednymi z najchętniej nabywanych przez Polki akcesoriów są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okoliczność – niezwykle wzniosłą i mniej formalną. Sprawdźmy co powoduje, że są tak rozchwytywane, a także gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych fasonach. Najpopularniejsze są urocze wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są dyskretne, jak również wytworne. Równie popularne są wiszące akcesoria, które wspaniale podkreślają sylwetkę. Sprzedawane jako okraszone naturalnymi klejnotami albo całkowicie gładkie. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie wywołują alergii uszu, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku ozdób z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na próbę oraz technikę ich produkcji – najbardziej gustowne wykonano techniką przyciemniania.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki trzeba dobrze czyścić i systematycznie usuwać śniedź, żeby stale wyglądały doskonale. Powinno się odkurzać je regularnie suchą szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne produkty zapobiegające ciemnieniu, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych szkatułkach. Nie wykorzystujmy natomiast starych sposobów polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Tego typu substancje niezwykle podrażniają delikatną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór biżuterii znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które proponują ekspresowe doręczenie i przeróżne promocje. Ponadto zakupy online to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią przede wszystkim zabiegane Polki.

Top