Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Srebrna biżuteria sklep internetowy. Uzyskaj więcej wiadomości.

Jest z ludźmi od stuleci i mimo dostępności różnych nowatorskich projektów, w istocie niewiele ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swoistą dekoracją człowieka, a także pozwala na wyrażenie własnego ja. Nic więc dziwnego, iż biżuterię tak samo często zakładają kobiety i panowie, dzieci oraz dorośli, ludzie z różnych grup społecznych. Niezależnie od tego, jakie wzory lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria bywa tak często wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej kilka dekad?

Mocne strony srebrnej biżuterii

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno fakt, że jej stosowanie pozwala uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane osobom, które w ostatnim okresie przekłuły ciało. Nie sposób nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niewielkimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro wytrzyma wiele lat, jednak powinniśmy prawidłowo je konserwować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – nietrudno ją porysować czy uszkodzić w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być myta w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Należy przechowywać ją w szkatułce z miękką tkaniną – unikniemy wówczas zarysowań.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Top