Kolczyki z cyrkoniami na każdą okazję

Kolczyki z cyrkoniami kupisz na www.cyrkonie.com.pl.

Kolczyki z cyrkoniami to piękny dodatek dla każdej pani. Tego rodzaju świecidełka doskonale współgrają z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Zobaczmy zatem, w jaki sposób dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są wytwarzane

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące znakomite właściwości estetyczne. Mienią się w słońcu kryształowym blaskiem, są odpowiednio wyszlifowane oraz bezbarwne. Ich wygląd wspaniale przypomina szlachetne brylanty, używane są więc jako detal zdobniczy. Produkowane są również wielobarwne rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich składników można stworzyć następujące zabarwienia: niebieski, pomarańczowy, oliwkowy, brunatny. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub na Mikołajki.

Gdzie dostaniemy kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te połyskujące ozdoby są twarde i odporne na czynniki mechaniczne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych sygnetów, tzw. nausznic, jak również łańcuszków. W jakich sklepach możemy zakupić biżuterię z cyrkoniami? Szeroki asortyment mają sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w zróżnicowanych odmianach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć i możemy mieć upragnioną i stylową biżuterię. Odbiorcy często zamawiają klasyczne kolczyki, ale także te różnorodnie upstrzone cyrkoniami.

Top