Jakie usługi świadczy jubiler?

Z bezkonkurencyjną ofertą sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na obraczki.net.pl.

Wraz z rozwojem rynku oraz zwiększeniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie entuzjastycznie korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I choć w sieci wyszukamy nieomalże wszystko, nadal jest wiele rzeczy, które najlepiej nabywać w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Czy warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno platynowego naszyjnika, broszki lub pierścionka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Toteż, by być pewnym, iż biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które przemawiają za takim działaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy chcemy kupić pierścionek albo obrączki ślubne, mamy okazję nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na palcu. Jeżeli z kolei znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt luźny albo zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do pożądanego obwodu lub sporządzi nowy. Następnym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej pomocy złotnika. Zaprezentuje on aktualne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, a osobom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co teraz wręcza się z okazji urodzin, ślubu czy chrztu.

Sklep jubilerski – renowacja uszkodzonej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale także świadczą pomocnicze usługi. Kluczową z nich jest reperacja zepsutej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam naszyjnik lub wypadł kamień z kolczyka, złotnik szybko i sprawnie zreperuje go w swoim zakładzie. Poprawi również obwód sygnetu, kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto miał inny rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na zawieszce lub pierścionku podziękowania, datę, gratulacje czy też inną istotną dla nas frazę. Z kolei jeśli pragniemy obdarować kogoś oryginalnym podarunkiem, albo mamy własny pomysł na wisiorek albo pierścionek, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w mieszkaniu trzymamy zbędną albo niekompletną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Kontakt z firmą:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Top